این گروه افتخار دارد تا با تجربه ی حدود نیم قرن در زمینه تولید و بازرگانی محصولات متنوع از نوع پی وی سی و یو پی وی سی را به شما ارائه کند

لوله های پی وی سی و یو پی وی سی و خم سرد :

لوله های پی وی سی و یو پی وی سی با مدرنترین فناوری و تکنولوژی روز دنیا برای با استفاده از دستگاه های پیشرفته در این مجموعه در حال تولید است ،این لوله ها در ابعاد 20 الی 200 میلی متر برای مصارف ، برقی ، مخابراتی و … قابل استفاده می شود . همانطور که در قسمت جدول مشخصات می توانید مشاهده کنید ، ابعاد ، ضخامت ، نوع و تمامی اطلاعات آنها می باشد و جهت سفارش نیز می توانید از اینجا اقدام فرمایید . همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

زانویی پي وي سي 90 درجه  :

برای اتصالات منحنی دار که جهت تغییر مسیر لوله ها می شود ، از زانو با زاویه های متفاوتی وابسته به نیاز ، استفاده می شود که در اینجا می توانید 90 درجه ای آنرا در  ابعاد مختلف سفارش دهید .

قوطی کلید پي وي سي برق سه ستاره  و قوطی کلید BEST :

قوطی های کلید برق از جنس پی وی سی در انواع متفاوتی تولید می گردد که می توانید از اینجا سفارش دهید.

کوپلینگ های اتصال لوله پي وي سي سه ستاره :

این کوپلینگ ها برای اتصالات مستقیم و یکسره استفاده می شود و اتصال محکمی را بین لوله ها ایجاد می کند . این محصول را می توانید به مقدار مورد نظر از اینجا سفارش دهید.

جعبه تقسیم پي وي سي سه ستاره :

جعبه های تقسیم پی وی سی سه ستاره در ابعاد 10*10 سانتی متر و با کیفیتی مرغوب را نیز می توانید از اینجا سفارش دهید .

درپوش لوله های پی وی سی سه ستاره :

این درپوش ها برای بستن راه لوله های پی وی سی و قطع اتصال آن با لوله های دیگر است که در اینجا می توانید آنها را سفارش دهید .